Lietuvos gamtos fondas kartu jau 20 metų!

2011-12-07

Veiklą pradėję po šalies Nepriklausomybės atkūrimo, esame viena pirmųjų aplinkosauginių organizacijų Lietuvoje, šiemet mininčių veiklos dvidešimtmetį. Išties džiugu, kad jau tuomet tautos sąmonėje buvo gyvos gamtosaugos idėjos, o svarbiausia, kad  jom  įgyvendinti įvairūs žinomi Lietuvos gamtosaugininkai, mokslininkai, visuomenės veikėjai susibūrę įsteigė labdaros ir paramos fondą - Lietuvos gamtos fondą!

Trys raidės LGF ir mūsų krašte saugomos didžiosios miegapelės logotipas tąkart pasirinktas neatsitiktinai.  Rūšis simbolizuoja nepažeistą ekologinę pusiausvyrą, gausią biologinę įvairovę ir subalansuotą gamtos išteklių naudojimą – pagrindines sritis, kuriose aktualias gamtosaugos problemas jau du dešimtmečius sprendžia ir LGF. Džiaugiamės per dvidešimt metų įvykdę daugiau nei šimtą įvairiausių projektų, skirtų miškų, pelkių, nykstančių gyvūnų ir jų buveinių apsaugai ir atkūrimui.

Dėkojame partneriams, rėmėjams, savanoriams, darbuotojams, žiniasklaidos atstovams, visiems, neabejingiems gamtos apsaugai. Ačiū už Jūsų paramą ir palaikymą, ačiū, kad esate kartu!