Daugėja diplomuotų pėdsekių

2013-01-23

Pėdsekystė – didžioji gamtos paslapčių knyga, visuomet esanti po mūsų kojomis, tačiau reto atsiverčiama. Skaityti šią knygą per praėjusius metus išmoko daugiau nei 40 smalsuolių, kurie lankė Lietuvos gamtos fondo ir gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ organizuotus pėdsekystės kursus. Nepabūgę pavasario liūčių, rudens vėjų ir žiemos speigų jie kantriai mokėsi pažinti, kas spokso iš uokso, kas nubėgo miško takeliu, o kas paliko kankorėžio „graužtuką“.

Visus pėdsekystės kursų dalyvius kviečiame į diplomų įteikimą, kuris vyks sausio 28 d. (pirmadienį) Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto (buvusio Gamtos fakulteto) A11 auditoriją. Lauksime Jūsų 18 valandą. Sveikinimo žodį tars pėdsekystės kursų vadovas Andrejus Gaidamavičius, Lietuvos gamtos fondo vykdomasis direktorius Edmundas Greimas ir gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ Tarybos pirmininkas Vaidas Balys.

Kviečiame atsivesti ir visus, kurie Jus skatino ar atkalbinėjo dėl dalyvavimo pėdsekystės kursuose – ir vieniems, ir kitiems įrodėte, kad gamtos paslapčių knygą išmokti skaityti įmanoma.