Pasaulinę pelkių dieną švęskite Aukštumalos pelkėje

2015-02-02

Vasario 6 d. nepraleiskite progos iš arti susipažinti su Aukštumalos pelke – Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia į žygį Aukštumalos telmologiniame draustinyje. Turėsite išskirtinę progą susipažinti su unikaliu aukštapelkės kraštovaizdžiu, jos augalijos ir gyvūnijos įvairove.

Penktadienį 11 val. Jūs būsite laukiami Aukštumalos pažintinio tako pradžioje. Per 3 valandas įveiksite 7 kilometrus pelke ir iš arti susipažinsite su Europos pelkėtyros lopšiu tituluojama Aukštumala. Žygio vedlys (parko ekologas) supažindins su šios išskirtinės vietovės gamta, jos unikaliu kraštovaizdžiu, savo akimis išvysite daugybę mažų ežerėlių, kurių turtinga Aukštumala. Turėsite progą padiskutuoti apie pelkės ekosistemos svarbą gamtai ir žmogui.

Žygio organizatoriai prašo Jūsų iš anksto pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne. Pageidaujantys dalyvauti žygyje kviečiami iki vasario 5 dienos registruotis Nemuno deltos regioninio parko direkcijoje: info@nemunodelta.lt  arba telefonu 8 699 94125

Aukštumalos telmologiniame draustinyje, išskyrus pažintinį taką, nuo balandžio 1 dienos iki rugsėjo 1 dienos lankytis draudžiama.

Išsamesnė informacija apie renginį:

http://www.nemunodelta.lt/?read=20748 

Nermuno regioninio parko informacija. Leono Jarašiaus nuotrauka.